ZTC

Zakrzowiec.pl

Kwiecień plecień oraz maj na bogato !!!

Kwiecień plecień oraz maj na bogato !!!

Napisany przez:

Przemysław Nowak

Jeden z inicjatorów ZTC, uwielbia analizować treningi oraz interpretować suche dane. Uczestnik wielu biegów z życiówką w maratonie 3:29 oraz między innymi zajęcie pierwszego miejsca w Spartan Super Open Heat Team Krynica 2017

Kategorie:

Sportowo

Kwiecień plecień oraz maj na bogato !!!

Kwiecień plecień oraz maj na bogato !!! Jak to się stało, że na naszym blogu nie miał kto napisać? Po prostu wszyscy zasuwają z zawodami i treningami na maksa, aby zrobić formę na lato:)

Kwiecień i maj był bardzo pracowity, więc zaczynamy krótki przewodnik po ostatnich wydarzeniach.

Nocna Dycha z Wawelem

Nocna Dycha tradycyjnie rozpoczyna biegowy weekend w Krakowie i również tradycyjnie, tzn. jak w zeszłym roku, przywitała wszystkich deszczem. Podczas samego biegu może nie padało, jak rok temu, ale decyzją organizatorów trasa zawodów musiała zostać zmieniona i 1672 chomiczki przebiegły niecałe 3 okrążenia wokół krakowskich błoń.
W zawodach wzięli udział:
Michał 49:20, 408. open, 165. w kat.
Marcin 56:05, 917. open, 295. w kat.
Marek 1:02:21, 1379. open, 308. w kat.
Patrycja 1:03:10, 1428. open, 216. w kat.

 

Minimini oraz Mini Maraton

W sobotę tradycyjnie zaczynały dzieciaki w Bonarka Minimini Maraton. Tym razem biegały wzdłuż boiska na murawie stadionu im. Henryka Reymana, co było dodatkową atrakcją. ZTC było reprezentowane przez Julkę i Olę. Następnie odbył się 12 Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego. Jedynym reprezentantem naszej drużyny był Marcin, który miał okazję odkręcić się po trzech kółkach w piątkowy wieczór. 🙂

Cracovia Maraton

Na koniec weekendu pogoda odrobinę się poprawiła – deszcz zelżał, a temperatura była idealna do biegania. To dobra informacja, zarówno dla tych, którzy chcieli poprawić swoje rekordy, ale i tych dla których były to pierwsze zawody na królewskim dystansie i głównym celem było jego przebiegnięcie. O ile dla biegaczy warunki były wymarzone, to dla dopingujących (Dyćka, Krawe Suty, Eskadra, ITMBW, NKS dziękujemy) już niespecjalnie. Należą się im gorące brawa, bo atmosfera, którą stworzyli na trasie była wspaniała, a nasze imiona można było usłyszeć na całej trasie. Dawało to sporo mocy w trudnych momentach.

Ostateczne wyniki wyglądają następująco:
Bartłomiej Nowak 3:40:09, 1553. open, 207. w kat.
Grzegorz Słodki 3:30:13, 1089. open, 404. w kat.
Michał Leszczyński 3:55:42, 2563. open, 891. w kat.
Marzena Jaszczak 4:16:54, 3821. open, 177. w kat.
Agata Świętek 4:51:45, 5072. open, 319. w kat.
Dariusz Rogoziński 4:54:30, 5135. open, 488. w kat.

 

Wyścig Rowerowy

W wyścigu rowerowym organizowanym Puszczy Niepołomickiej na dystansie 21 km brał udział nasz zawodnik, niezniszczalny Piotr Korczak, oraz nasz niedaleki sąsiad, oraz sparing partner treningowy Artur Sosnal. Piotr Korczak ze średnią powyżej 31 km/h zajął zaszczytne 20 miejsce oraz poprawił swój wynik znacząco w porównaniu do poprzedniego roku. Artur Sosnal pozamiatał wszystko i stanął na podium na trzecim miejscu. Wielki szacun dla tych Panów i pamiętajcie w łydkach jest moc :).

 

Perły Małopolski — Szczawnica

Grzegorz Słodki kontynuuje swój rajd i planuje zrobić cały cykl Pereł Małopolskich. W tym tygodniu pocisnął mocno w  Szczawnicy i zajął 116 miejsce. Graty!

 

Kategorie:

Sportowo

Napisany przez:
Przemysław Nowak

Jeden z inicjatorów ZTC, uwielbia analizować treningi oraz interpretować suche dane. Uczestnik wielu biegów z życiówką w maratonie 3:29 oraz między innymi zajęcie pierwszego miejsca w Spartan Super Open Heat Team Krynica 2017

Komentarze:

Udostępnij mnie!