A co gdyby tak rzucić wszytko i pojechać na Kornatkę?

Rzadko opisujemy treningi na naszym blogu, ale czasami chcielibyśmy się pochwalić naszymi poczynaniami w plenerze. Dziś w składzie Paweł Siwek, Mariusz Kędziora, Marta Kędziora,  Dawid Nawrot, Grzegorz Słodki, Konrad Maciejewski oraz nawigator Przemysław Pluszowy postanowiliśmy obczaić trasę zawodów Xrun Tajemnicze Kopce. Trasę zaatakowaliśmy o godzinie 9:00 co akurat zgrało się z oficjalnym treningiem organizowanym przez Xrun. Na starcie spotkaliśmy prawie 50- osobową grupę śmiałków, co było sporym zaskoczeniem. 

Trasa jest bardzo ciekawa, wyznaczona przez błotne szlaki, utwardzone ścieżki, przeprawy przez strumyki czy atrakcje w postaci przedzierania się przez gęsty las. Warunki atmosferyczne były bardzo dobre, przejrzyste niebo, odpowiednia temperatura. Mimo to na trasie zostaliśmy uraczeni błotem po kolana, a miejscami nawet śniegiem i mokrymi liśćmi. Wszystkim bardzo się podobało takie urozmaicenie.

 

Myślę, że po tym treningu, liczba zawodników chętnych z ZTC I SRTG Niepołomice  na te zawody się zwiększy, aby już w nierekreacyjnym tempie sprostać wymaganiom trasy zaplanowanej przez osoby co maja diabełka za skórą, który im podpowiada jak zaplanować mapę zawodów aby utrudnić życie biegaczom.

 

Zobaczcie zdjęcia z naszych wojaży:

 

Dodaj komentarz