2017 – nowy rok, nowe wyzwania, zmiany i nowy ZTC

Dawno nikt tu nic nie pisał, jednak sezon zimowy należny do mniej spektakularnych wydarzeń sportowych, co nie oznacza, że nic się nie działo w tym okresie.

Wiele osób z naszego teamu nowy rok powitała sportową bombą. Pojawiły się nowe miejsca, nowe typy treningów, a także nowe dyscypliny…..ale zacznijmy od początku.

 

W naszym najbliższym rejonie stworzono miejsce, gdzie możemy rozwijać swoje pasje, mowa o Next Level Fitness. Bardzo polecamy to miejsce, a wkrótce na naszej stronie pojawi się dogłębne sprawozdanie i recenzja naszego ulubionego obiektu w Staniątkach. Na obecną chwilę wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali, może skusi liczba osób z naszego teamu, która regularnie uczęszcza na zajęcia lub treningi w NLF : Słodki, Agata, Przemo, Piotrek(Qurak), Piotrek B, Piotrek M, Alicja, Dorota(Doda)….także ekipa jest mocna.

 

Zapraszamy również na nasze ulubione zajęcia, czyli Crossfit, prowadzony przez naszego trenera Michała Kubicza. Wbrew pozorom taki trening, czy to w bieganiu, czy w innych dyscyplinach przydaje się bardziej niż kolejne przebiegnięte 5 km na treningu. Bardzo dobrze działa on również na zastój w bieganiu. Zajęcia odbywają się w NLF w poniedziałki, środy, piątki o godzinach 18 i 19, grupa zaawansowana (obecnie Agata i Słodki do niej należą) oraz godzina 20:00 grupa początkująca (Przemo oraz Piotrek).

Drugimi zajęciami, które bardzo polecamy są treningi do Spartana prowadzone przez Pawła Siwka. Stanowią one trening obwodowy z nastawieniem na biegi z przeszkodami. W treningu znajdziemy stretching, ćwiczenia ogólnorozwojowe, siłowe, tabaty, a także wybiegania. Zajęcia odbywają się w wtorki rano o 8:30, w czwartki o 19:00 oraz niedziele o 16:00.

Jeśli macie chwile czasu to szczerze polecamy te zajęcia, nie ważne czy chcecie poprawić formę, czy pozbyć się pozimowej oponki, od czasu do czasu warto zrobić taką odskocznię od biegania czy roweru.

Tak oto przeszliśmy do działu cycling’u. Jeśli chcielibyśmy coś powiedzieć o rowerach to „Piotrki” już rozpoczęły sezon na szosę, a może w ogóle go nie skończyli :). Przy okazji informujemy, że Piotr K. zaczyna przygotowania do triatlonu, w tym roku na dystansie sprit, a może i na olimpijskim.

Za tydzień pierwsze zawody w tym roku, czyli Myślenicka dyszka, gdzie sprawdzimy formę po zimowym przebudzeniu. W dalszej kolejności mamy zawody Spartana oraz Cracovia Maraton, gdzie ekipa ZTC w tym roku ma być naprawdę mocna.

Przedstawiamy też naszą nową koleżankę w ZTC, która już powoli rozpoczyna treningi biegowe. Witamy Karoline Czaplak.

Przy okazji, chcieliśmy się pochwalić nowym wyglądem naszej strona, która została przebudowana i tak jak nasz team się zmienia. Dajcie znać jak Wam się podoba.

 

Sezon 2017 ogłaszamy za rozpoczęty!

Dodaj komentarz